Saturday, March 25, 2023
Home Tags Erling Haaland

Tag: Erling Haaland

87 milionë pagë dhe shpërblim, Raiola “çmendi” Chelsean me pretendimet për...

Chelsea e deshi shumë transferimin e Erling Haaland këtë verë, por në fund nuk arriti të gjente financat e duhura për ta bërë këtë...

Haaland do t’i bashkohet Liverpoolit

Erling Haaland do t’i bashkohet Liverpoolit herët a vonë, sipas drejtorit sportiv të ish-klubit të tij, Red Bull Salzburg. Sulmuesi i talentuar norvegjez u largua...

Haaland, të gjitha rrugët e dërgojnë te Real Madrid

Elring Braut Haalandin të gjitha rrugët e çojnë te Real Madrid. Sulmuesi norvegjez është sensacioni i këtij sezoni me formën e kaluar te Salzburg në...

Haaland shpjegon pse urren të përballet me Van Dijk

Erling Haaland e ka përshkruar Virgil van Dijk si një "lojtar të pabesueshëm", dhe shpjegoi pse e kishte të vështirë përballjen me qendërmbrojtësin e...

Deklarata e Haaland “tërbon” Dortmundin

Erling Braut Haland është njeriu i momentit. Sulmuesi norvegjez ka lënë të hapur derën e largimit, pavarësisht se iu bashkua gjermanëve të Dortmundit në merkaton e...

Haaland shënon sërish për Dortmundin

Dortmund ka shtuar epërsinë në 2-0 vetëm pas 20 minutash lojë ndaj Union Berlinit. Golin e dytë tashmë e ka shënuar sensacioni i këtij viti,...

Haaland bën parashikimin e çmendur para sfidës me Liverpool

I ri dhe pa shumë shqetësime, ambicioz dhe i uritur për gola. Erling Haaland ka bërë një parashikim të guximshëm para ndeshjes së Champions League...

Dortmundi synon transferimin e Haaland

Sulmuesi Erling Haaland është njeri i momentit në Europë. Futbollisti i Red Bull Salzburgut ka shpërthyer me golat e tij në Austri, por në të...

United merr vendimin për Haaland

Manchester United ka vendosur të provojë të transferojë sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland. Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq” janë të gatshëm të paguajnë...

United shumë afër Haaland, babai i lojtarit viziton stërvitjen

Manchester United është shumë afër për të transferuar sulmuesin e RB Salzburg, Erling Haaland. Haaland ka impresionuar të gjithë gjigandët europianë pasi në 18 ndeshje...
SiteLock