Monday, March 20, 2023
Home Tags Erla mehilli

Tag: erla mehilli

Shkarkimi i Metës dhe heshtja e Bashës, ish-zëdhënësja e Berishës: PD...

Ish-zëdhenesja e Berishës dhe ekspertja e Komunikimit Erla Mëhilli ka kritikuar qëndrimin e Partisë Demokratike dhe Lulzim Bashës, të cilët nuk kanë thënë asnjë...

Ish zëdhënësja e Berishës: E djathta ka tkurrje të tmerrshme, ja...

Ish zëdhenesja e Sali Berishës dhe eksperte e Komunikimit Erla Mëhilli, ka treguar se çfarë e frikëson te Partia Demokratike dhe opozita e Lulzim...

Pas humbjes së thellë, Mëhilli: Basha duhet të ndjekë standardin e...

Ekspertja e komunikimit dhe ish zedhenesja e Berishes, Erla Mëhilli, ka treguar se pas humbjes së PD, kreu Lulzim Basha duhet të ndjekë standartin...

Erla Mëhilli “braktis” Berishën në nisje të fushatës: Kam vendosur të...

Në nisje të fushatës elektorale, Sali Berisha është braktisur edhe nga zëdhënësja e tij më jetëgjatë. Erla Mëhilli ka zbuluar se ka lënë pas bashkëpunimin...

Zëdhënësja e Berishës doli kundër caktimit të pedagogut në Lezhë, vjen...

Lulzim Basha ia besoi drejtimin politik të fushatës në qarkun e Lezhës profesorit të njohur Mark Marku, i cili gjithashtu ishte pjesë e komisionit...

Mark Marku u përzgjodh drejtues politik i qarkut të Lezhës, vjen...

Ditën e sotme u bë publik lajmi se kryedemokrati Lulzim Basha i ka besuar pozicionin e drejtuesit të qarkut të Lezhës, pedagogut Mark Marku....

Çfarë po ndodh? Zëdhënësja e Sali Berishës del kundër PD

Ish-zëdhënësja e PD, aktualisht zëdhënësja e Sali Berishës, ka dalë kundër Partisë Demokratike, përsa i përket formularit të vetëdeklarimit të kandidatëve për deputetë. Mëhilli,...
SiteLock