Friday, March 31, 2023
Home Tags Erjon veliaj

Tag: erjon veliaj

Veliaj: Kthejmë në muze shtëpinë e kolosit të letrave, Dritëro Agolli

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nënshkroi sot një memorandum bashkëpunimi me dekanin e Fakultetit të Histori-Filologjisë, Sabri Laçi. Veliaj bëri me dije se...

Opozita me sytë nga brenda PS-së

Nga Mero Baze Ka disa javë që thuajse gjithë media e opozitës, por dhe vetë PD, po investohet të krijojë idenë se Erion Veliaj po...

Përveç Dritan Lelit, kush ishin dy kryebashkiakët që munguan në takimin...

Ditën e sotme në takimin me kryeministrin Rama nuk ishin të pranishëm të gjithë kryebashkiakët . Emrat që u vunë re se munguan ishin: Erjon...

Humbi jetën mes flakëve duke shpëtuar kolegët: Rruga e re pranë...

Një rrugë e re pranë Spitalit Ushtarak në Laprakë do të mbajë tanimë emrin e heroit Arjan Sala, i cili humbi jetën në moshë...

Elva Margariti: Gati projekti në zonën e ish-Kinostudios/ Një investim i...

Në një postim në Facebook Ministrja e Kulturës Elva Margariti paraqet krijimin e Qendrës Kulturore, që parashikon të ketë që nga laboratorët fotografikë, studio...
SiteLock