Saturday, March 25, 2023
Home Tags Erjon trungu

Tag: erjon trungu

Arrestimi i inspektorit në Tiranë/ Reagon Drejtoria e Tatimeve dhe zbulon...

Një inspektor i Tatimeve në Tiranë është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet për korrupsion. Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar edhe Drejtoria e Tatimeve...
SiteLock