Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Erjon skendo

Tag: erjon skendo

Gazetari nxjerr prapaskenat dhe ngre shqetësimin e madh: Kjo po e...

Gazetari Erjon Skëndaj teksa bën të ditur se në Spitalin Infektiv mëngjesin e sotëm kanë mbërritur 3 autoambulanca nga rrethet me të infektuar me...
SiteLock