Friday, March 31, 2023
Home Tags Erjon Llapushit

Tag: Erjon Llapushit

Vrasja e kamarierit në Elbasan/ Prokuroria mbyll hetimet, dërgon dosjen për...

Prokuroria e Elbasanit mbyll hetimet dhe çon për gjykim dosjen e Erjon Llapushit e Luan Dulellarit. Erjon Llapushi është autori i krimit makabër në një...
SiteLock