Saturday, March 25, 2023
Home Tags Erjon brace

Tag: erjon brace

Braçe i kujton Bashës vrasjet e 21-janarit: Ke b*thë për këtë...

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe duke folur për vetingun politik që kërkon PD që ta votojnë deputetët, tha se ka vetëm një vetting...

“Kjo është çmenduri! Jepini fund këtyre zakoneve!”, ja çfarë po ndodh...

Nga sot, një pjesë e shkollave në Divjakë do të zhvillojnë mësim online për dy javë. Vendimi erdhi pas ultimatiumit të zv.kryeministri Erion Braçe përmes...

Basha është një mutacion i së keqes së Berishës, por sot...

Nga Erjon Braçe Lulzim Basha nuk është i ri! Lulzim Basha është një mutacion i së keqes së Sali Berishës. Por ka edhe me shume,...

Braçe: Miting fashist kundër Evropës, çeljes së negociatave të pranimit të...

Pse kunder #EVROPES?Sepse pikerisht sot,nje tjeter Komision Evropian,pra jo ai i pari qe ishte blere nga ne,por i riu pas zgjedhjeve,publikoi #RaportProgresin per Shqiperine, me te mirin...

Braçe: Zero shkelje te ligjit! Zero shkelje te rregullores!

Nga Erjon Braçe ZERO SHKELJE TE LIGJIT! ZERO SHKELJE TE RREGULLORES! PATJETER, PERBALLEMI NE CDO PROKURORI TE REPUBLIKES, NE SPAK POSACERISHT, PER LIGJIN PER TATIMIN MBI TE ARDHURAT (EDHE...

Operacioni që çoi Henri Çilin në pranga, Braçe: Gjaku i Ibrahim...

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka reaguar pas arrestimit pronarit të UET, Henri Çilit. Braçe ka zbuluar se operacioni që çoi në arrestimin e disa personave,...

Braçe i publikon Bashës raportin: Kjo është e vërteta faktike!

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka reaguar lidhur me akuzën e liderit demokrat, Lulzim Bashës se Shqipëria është një hap larg autoritarizmit. Duke publikuar raportin e...

Katër burra, një jetë, pushkatimi, dhe padrejtësia që rrënon themelet e...

Nga Erjon Braçe Ne #21JANAR2011, kater qyetetare te zakonshem, pjesmarres ne nje demonstrate te opozites se kohes, te pa armatosur e paqesore, U PUSHKATUAN ne...
SiteLock