Friday, March 31, 2023
Home Tags Erisa xhixho

Tag: erisa xhixho

LSI nismë për regjistrimin e të dënuarve për krime seksuale, Xhixho:...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka bërë një nismë për regjistrimin e të dënuarve për krime seksuale, duke marrë shkas nga ngjarjet e fundit të...

Akuza direkte për qeverinë/ LSI kërkon urgjent largimin e Edi Ramës

  E dyta e listës së LSI-së në Tiranë, Erisa Xhixho thotë se pas teatrit, stadiumit dhe vilave karakteristike tashmë i erdhi radha maternitetit “Mbretëresha...

Ish-deputetja jep lajmin e trishtë: Ndërron jetë nga Covid-19 në moshë...

Ish-deputetja e LSI-së, Erisa Xhixho ka dhënë një lajm të trishtë. Ajo shkruan se ka ndërruar jetë në moshë të re Amarildo Mekollari, një...

Largimi i Nasip Naços tek PS, nënkryetarja e LSI: Kur kishte...

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho e quan largimin e Nasip Naços nga kjo parti si një vendim personal, për interesat e tij private. Ish-ministri...

Erisa Xhixho thirrje urgjente: Krim shtetëror, SPAK të veprojë, koha nuk...

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho përmes një deklarate nga selia e LSI tha se pagesa prej 109 milionë eurosh që do bëhet nga qeveria...

Video skandali i kryebashkiakut, Erisa Xhixho: Duhet reagim i menjëhershëm

Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho e ka cilësuar si shokuese videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla duke konsumuar lëndë narkotike.Xhixho tha se reagimi...

Erisa Xhixho reagon pas takimit me Metën: Kemi patur një debat...

Nënkryetarja e LSI-së Erisa Xhixho ka deklaruar se Reforma Zgjedhore dhe 9 kushtet e Bundenstagut mbeten prioritet për opozitën. “Sot është bërë mbledhja e rradhës...
SiteLock