Home Tags Erion dasho

Tag: erion dasho

Eksperti i Shëndetit Publik zbulon si paraqitet situata nga Covid-19

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka komentuar situatën e krijuar nga Covid-19 në vend. Sipas tij ende nuk jemi në kolaps, por situata është...

Mjeku i njohur shqetësohet nga detaji në maskën e Manastirliut

Eksperti i Shëndetit, Erion Dasho ka postuar një foto të Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në shoqërinë e mjekut Andi Koraqi dhe të Drejtores...

Eksperti i njohur jep lajmin e mirë: Sipas Universitetit të Harvardit...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, me anë të një postimi në rrjetin social ka shkruar se sipas Universitetit të Harvardit në Shqipëri gjatë...

Mjeku Dasho i revoltuar për situatën e COVID-19 në vendin tonë:...

Mjeku Erion Dasho është shprehur se respektimi i karantinës është detyrë e mjekëve dhe jo e policisë. "Policia ka detyra të tjera, por kjo është...

Eksperti i ISHP paralajmëron qytetarët: Këta persona duhet të evitojnë me...

Eksperti i Shëndetit Pubik, Erion Dasho, bën një rekomandi urgjent me nisjen e transportit pubik pas katër muajsh të mbyllur, për shkak të koronavirusit....

Reagon mjeku i njohur: Komiteti Teknik të kërkojë falje publike, duhet...

Mjeku Erion Dasho u shpreh se grupet e rrezikuara duhet të ishin të parët të cilët duhet të mbroheshin nga koronavirusi. Sipas tij duhet të...
SiteLock