Home Tags Erion dasho

Tag: erion dasho

Sa e sigurt është vaksina antiCOVID e zbuluar nga gjermanët? Eksperti...

Një vaksinë e zhvilluar bashkërisht nga kompania gjermane BioNTech dhe firma amerikane Pfizer ka rezultuar 90% efektive për parandalimin e infeksioneve me COVID-19 sipas...

Situata e Covid-19 shton tensionet mes mjekëve, Erion Dasho ‘përplaset’ me...

Një debat ka shpërthyer mes mjekut të Erion Dashos dhe Pëllumb Piperos për sa i përket përgjigjes ndaj pandemisë që ka dhënë qeveria. Pipero u...

Erion Dasho: Po shiten 100 euro, teste që kushtojnë 6 euro

Mjeku Erion Dasho u shpreh se ka persona që ankohen për vonesën e tamponit dhe t’u thuash këtu personave nga ekrani se testohet në...

A do të shkojmë drejt një mbyllje të dytë? Dasho tregon...

Pandemia e koronavirusit po fut shumë shtete në një karantinë të dytë, për shkak të rritjes së numrit të personave të infektuar me covid-19...

Eksperti i njohur i shëndetit publik zbardh SMS e pacientit: Masakër...

Një denoncim i rëndë ka ardhur ditën e sotme nga eksperti i Shëndetit Publik, mjeku Erion Dasho. Përmes rrjetit social, mjeku Dasho shkruan se një...

“Koha për të folur”, eksperti i Shëndetit Publik del me thirrjen...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho përmes një postimi në rrjete sociale ka ngritur shqetësimin për menaxhimin e situatës së koronavirusit në vendin tonë. Dasho...

Erion Dasho: Absurde të bësh maskën me detyrim dhe në qendër...

Eksperti i shëndetit publik Erion Dasho vijon të jetë kundër masave të marra nga qeveria shqiptare kundër koronavirusit në vendin tonë. Gjatë një interviste...

Profesori i njohur shqiptar humbi dje jetën nga COVID-19, eksperti kap...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka dalë me një reagim të revoltuar ndaj organeve të Shëndetësisë në lidhje me statistikat e të infektuarve...

Situata e koronavirusit në vend: Eksperti i Shëndetit nxjerr prapaskenat dhe...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho teksa e konsideron si shqetësuese situatën e koronavirusit në vend dhe e quan të kotë debatin e mbajtjes...

Mjeku Erion Dasho bën deklaratën për Ministrinë e Shëndetësisë: Kolegët e...

Dita e djeshme regjistroi edhe rastet më të shumta pozitiv me Covid-19 në vendin tone. Gjithsesi, mjeku Erion Dasho pretendon se numrat fshihen nga Ministria...
SiteLock