Home Tags Erion dasho

Tag: erion dasho

Vaksina anti-covid, Dasho: Bashkëpunimi me SHBA i vonuar, shqiptarët do mund...

Bashkëpunimi me ndërkombëtarët për sigurimin e vaksinës anti-covid është në hapa të vonuara. Në kohën kur të gjithë vendet po gëlojnë nga dëshira e...

Mjeku i njohur shqiptar i drejton thirrjen urgjente Komitetit Teknik të...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, përmes një postimi në rrjetet sociale i është drejtuar me një thirrje të fortë Ministrisë së Shëndetësisë dhe...

Erion Dasho tregon çfarë po ndodh brenda spitaleve: Ka mjekë matrapazë...

Mjeku Erion Dasho u shpreh se ka edhe mjekë matrapazë që kanë referuar chartera për në Turqi dhe marrin nga 2000 euro. “Mjekët janë heronj,...

Mjeku Dasho sjell fakte për ilaçet që sugjerohen nga ekspertët për...

Mjeku Erion Dasho ka komentuar ashpër mënyrën e trajtimit dhe shpërndarjen e informacionit për trajtimin e Covid-19 në Shqipëri. Ai flet për efikasitetin e...

Përse shqetësohet zoti Brataj?

Nga Erion Dasho Dje, Z. Brataj më kishte dedikuar një status të gjatë ku mendonte se më fyente duke më cilësuar “shofer”, një profesion që...

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta profesori dhe mjeku i njohur...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka dhënë një lajm të hidhur. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Dasho njofton se ka humbur jetën...

Eksperti Erion Dasho komenton vizitën e Drejtorit Rajonal të OBSH

Eksperti Erion Dasho ka komentuar vizitën e Drejtorit Rajonal të OBSH. Dasho shkruan se e gjitha kjo është tentativë e qeverisë për t'i mbushur...

Vetëvrasja e pacientëve me Covid-19/ Erion Dasho: Ky është cënim ekstrem...

Mjeku Erion Dasho është shprehur se përgjegjës për vetëvrasjen e pacientëve me Covid-19 janë autoritetet shëndetësore. Dasho ka deklaruar se kemi të bëjmë me...

Mjeku i njohur shqiptar reagon për shifrat: E sigurt është se...

Mjeku Erion Dasho ka pasqyruar me një tabelë dhe duke iu referuar të dhënave, sipas tij, në tremujorin e tretë të këtij viti në...

Erion Dasho: S’mund të kesh 15 pacientë në reanimacion dhe të...

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho hedh dyshime të forta dhe ngre pikëpyetje në lidhje me atë që po nidh në spitalet tona COVID. Përmes...
SiteLock