Home Tags Erion dasho

Tag: erion dasho

“Situata është serioze” mjeku i njohur jep alarmin: Ja çfarë po...

Mjeku Erion Dasho ka thënë se gjendja e shkaktuar nga Covid-19 në vend është serioze. Sipas Dashos, 80-90% e vdekshmërisë së vitit të kaluar i...

Infektimi i Pëllumb Piperos dhe shfaqja e virusit të ri në...

Mjeku Erion Dasho ka reaguar për infektimin e doktorit Pëllumb Pipero nga COVID-19. Dasho thotë se doza e parë ofron mbrojtje të pjesshme dhe...

Mjeku i njohur shqiptar nxjerr prapaskenat: Kasaphanë në sistemin shëndetësor, spitalet...

Nisur nga replikat që shkëmbeu dje kryeministri Rama në rrjetet sociale në lidhje me skandalin e sanitares së ‘Shefqet Ndroqi’ që i zhvati vajzës...

Mjeku Erion Dasho: Dozat e vaksinës anti-Covid të pamjaftueshme, çdo vonesë...

Mjeku Erion Dasho, ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë sa i përket sasisë së vaksinës anti-Covid. Sipas tij, 500 mijë doza janë të...

“Nëse vaksinohen mjekët dhe të moshuarit mbi 65 vjeç…”, epidemiologu Dasho...

Epidemiologu Erion Dasho ka deklaruar se Covid-19 mund të zhduket pas kësaj verë në Shqipëri, nëse deri në atë periudhë do të vaksinohet i...

Vaksinimi në Shqipëri do të bëhet në stadium, mjeku Erion Dasho:...

Mjeku Erion Dasho ka folur për procesin e vaksinimit kundër Covidit që pritet të nisë në javën e tretë të muajit Janar në stadiumin...

Eksperti Dasho: Në një vend rrumpallë të drejtuar nga një ministri...

Eksperi Erion Dasho ka publikuar një status në Facebook ku komenton situatën e vaksinimit dhe ardhjes së vaksinës. Dasho ka folur për problemet e...

Eksperti Erion Dasho: Arsyet kryesore që e sollën situatën e COVID...

Mjeku Erion Dasho ka publikuar një status ku rendit arsyet që kanë çuar situatën e pandemisë aty ku ësht sot. "Me ardhjen e fundvitit, kur...

Mjeku Erion Dasho zbulon ‘skandalin’ e Ministrisë së Shëndetësisë: Në periudhën...

Mjeku Erion Dasho ka zbuluar një tjetër skandal që lidhet me mbrojtjen e mjekëve nga Covidi në vendin tonë duke thënë se Ministria e...

Mjeku i njohur shqiptar nxjerr prapaskenat, zbulon se çfarë na pret...

Mjeku Erion Dasho teksa bërë një analizë të viktimave nga koronavirusi, shprehet se Shqipërinë e pret një dimër i rrezikshëm, pasi situata është shqetësuese....
SiteLock