Saturday, March 25, 2023
Home Tags Erion dasho

Tag: erion dasho

Frika ndaj Omicron! Flet epidemiologu: Varianti më i parrezikshëm! ‘Arma’ jonë,...

Në një kohë kur festat e fundvitit po afrojnë dhe njerëzit mblidhen për të festuar, pyetja që lind është “A do të ketë një...

Teoritë konspirative dhe dëmi i tyre i jashtëzakonshme

Nga Erion Dasho Asnjë problem shëndetësor i njerëzimit nuk është shoqëruar me kaq teori konspirative sa pandemia e COVID-it! Origjina e virusit, përpjekjet e qeverive...

Mos qani Gerin, por kërkojini llogari Ogertës dhe Edi Ramës!

Nga Erion Dasho Sigurisht që sot në komunitetin e mjekëve shqiptarë dominon dhimbja. Një prej më të mirëve prej nesh, Dr. Geri Husi u nda...

A ka nevojë për lockdown?

Nga Erion Dasho Me katastrofën shëndetësore që ka nisur në nëntor dhe ka arritur kulmin në shkurt, janë shtuar më së fundi edhe promovuesit e...

Erion Dasho: Autoritetet po fshehin shifrat e vërteta të vdekjeve nga...

Mjeku Erion Dasho shprehet se shifrat e vdekjeve nga koronavirusi në Shqipëri manipulohen. Dasho tha se sipas të dhënave që publikon INSTAT dhe ato që...

Koronavirusi/ Mjeku i njohur e pranon publikisht: Varianti anglez ka ardhur...

Mjeku i njohur  Erion Dasho ka deklaruar se ka arritur në Shqipëri varianti anglez. Ai tha në ‘Shqipëria Live’ se virusi ka kohë që...

Eksperti i Shëndetit Publik i kthehet Ramës dhe tregon skenaret mbi...

Ditën e djeshme, kryeministri i vendit, Edi Rama, ka pritur në Rinas kutinë me vaksina anti covid. Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho ka...

Erion Dasho: Qeveria manipuloi shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve,...

Për mjekun e njohur Erion Dasho vendi ynë është një nga më të prekurit nga koronavirusi, por qeveria ka fshehur shifrat reale. Dukesh shpjeguar...

Eksperti i Shëndetit Publik lëshon alarmin: Të mbyllet urgjentisht gjithçka!

Shifrat e larta të personave të infektuar me covid-19 dhe atyre që kanë humbur jetën kanë shqetësuar ekspertët e Shëndetësisë, por jo vetëm. Java...

Imunizimi i popullsisë nga COVID-19, mjeku Erion Dasho zbulon kush është...

Dozat e vaksinës së koronavirusit po kërkohen në të gjithë botën, por situata mbetet e vështirë pasi ka pasur vonesa dhe ulje të shpërndarjes...
SiteLock