Saturday, March 25, 2023
Home Tags Erion brace

Tag: erion brace

Erion Braçe kërkesa për diskutimet mbi projekt buxhetin: Të gjitha dokumentet,...

Deputeti socialist, Erion Braçe, kishte disa kërkesa ndaj ministres së Financave për diskutimet mbi projekt buxhetin 2023. “Do doja me shkrim, burimet e rritjes së...

Aksidenti në Tiranë/ Reagon Braçe: Të fortët sillen si Zot në...

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe, ka reaguar i revoltuar në lidhje me aksidentin që ndodhi një ditë në parë në mes të Tiranës,...

Komisioni i Ekonomisë/ Erion Braçe: Abuzohet se ka mungesë të tregut...

Deputeti socialist Erion Braçe ka shpërthyer në Komisionin e Ekonomisë, ku ka akuzuar se në Shqipëri janë vetëm 2 brokera që sjellin dhe shpërndajnë...

Braçe në Komisionin e Ekonomisë: Jemi në mes të një krize...

Në Komisionin e Ekonomisë, deputeti socialist Erion Braçe e ka vënë theksin te kriza e çmimeve në vend, ku tha se Bordet e Transparencës...

Braçe sfidë Ramës: Çliro tregjet e kapura, populizmi s’ul çmimin!

Kur propaganda duket se nuk pi ujë, prodhon më shumë propaganda! Me këtë devizë Rilindja ia ka dalë të shuajë pakënaqësinë për skandale të...

Braçe i bën apelin qeverisë: Fiskalizoni tregun e hidrokarbureve, me vendimin...

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka bërë thirrje qeverisë që të punohet për të fiskalizuar tregun e hidrokarbureve. Nga Kuvendi, deputeti socialist tha...

VIDEO/ Braçe-qeverisë: Kamionat me perime po kthehen nga Serbia, hapni telefonat,...

Erion Braçe ka publikuar një video kku i drejtohet qeverië në lidhj me problematikën që ekssportuesit e vendit tonë hasin në Serbi. Braçe bën...

Rritja e çmimeve/ Revoltohet Braçe: E marrin domaten me 50 lekë/kg...

Deputeti socialist, Erion Braçe është shprehur i revoltuar për rritjen e çmimeve të ushqimeve, duke thënë se paratë nuk i marrin bujqit dhe fshatarët,...

Braçe nxjerr pagesat e paligjshme të FSHF-së me firmë të Armando...

Për deputetin socialist Erion Braçe, futbolli në vendin tonë nuk luhet më me kembë, por me dorë në tavolinën e Armand Dukës. Deputeti i...

Ilir Meta i kthen Ramës një tjetër ligj: Ka të drejtë...

Ilir Meta ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend ndryshimin në ligjin për tatimin mbi vlerën e shtuar. Në arsyetimin e tij kreu i shtetit...
SiteLock