Saturday, March 25, 2023
Home Tags Eriion veliaj

Tag: eriion veliaj

Deklaroi se “Sami Frashëri’ do ndërtohet në Paskuqan, Veliaj i përgjigjet...

Edhe pse ka filluar puna për pastrimin e sheshit dhe javën tjetër pritet të nisin punimet, kjo s’e ka penguar Monika Kryemadhin që të...
SiteLock