Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Eric garcia

Tag: eric garcia

Barcelona drejt një tjetër goditje të bujshme

Vështirësitë ekonomike janë evidente edhe te Barcelona, që po punon për të ulur shpenzimet dhe njëkohësisht për të përforcuar organikën me sa më pak...

Mungon vetëm zyrtarizimi, Aguero te Barça pas finales së Championsit!

Pas 10 viteve në të cilët numëron 388 paraqitje dhe 258 gola në të gjitha kompeticionet Sergio Aguero do t’i japë lamtumirën Manchester City-n...
SiteLock