Thursday, March 23, 2023
Home Tags Eri rama

Tag: eri rama

Procesi i rindërtimit/ Rama jep shirat: 115 objekte arsimore dhe 18.5...

Kryeministri Edi Rama ka folur me gjuhën e shifrave dhe ka dhënë me detaje sa shkolla do të ndërtohen nga e para në vendin...

Çështja e detit/ Panajot Barka jep mesazhin e rëndësishëm: Do ketë...

Studiuesi Panajot Barka, tha se e vlerëson faktin që tashmë të dyja shtetet kanë zgjedhur t’i drejtohen Gjykatës së Hagës. Ai theksoi se Shqipëria...

Sali Berisha del me deklaratë të fortë: Rama po zbaton planin...

Ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh mbrëmjen e djeshme se qeverisja e Ramës është më dramatikja në 30 vitet e fundit në vend. Ai shtoi se...
SiteLock