Friday, December 2, 2022
Home Tags Emiriana Sako

Tag: Emiriana Sako

Kryebashkiakja e Durrësit takim me fermerët e Manzës: Dëgjojmë kërkesat tuaja,...

Kryebashkiakja Emiriana Sako ka zhvilluar një takim me fermerët në Manzë ku kryefjalë ishin problematikat që këta të fundit hasin. Sako u shpreh se...

Balla-Berishës: Të flasësh ti për antikorrupsion, njësoj si të dëgjosh djallin...

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla u shpreh se Sali Berisha është personi i fundit që mund të flasë për korrupsionin në...

“Duke bërë betimin si kryebashkiake”, Sako: Falenderoj përzemërsisht të gjithë qytetarët...

Nëpërmjet një postimi në Facebook Kryebashkiakja Sako falenderon përzemërsisht të gjithë qytetarët e Durrësit për besimin e dhënë për të vazhduar punën në shërbim...

Kryebashkiakja Sako: Çdo ditë punojmë për ta bërë Durrësin më të...

Kryebashkiakja e Durrësit, Emiriana Sako nëpërmjet një postimi në rrjete sociale shpërndan fotot duke theksuar çdo ditë punojmë për ta bërë Durrësin më të...

VIDEO/ Kryebashkiakja Sako: Rrashbulli zonë që do të zhvillohet më tej

Kryetarja e bashkisë së Durrësit dhe njëkohësisht kandidate e PS Emiriana Sako e shoqëruar nga drejtuesi politik i qarkut Adrian Çela, sekretari organizativ i...

VIDEO/ Kryebashkiakja Sako dhe ambasadorja suedeze Hastad në promovimin e librit...

  Kryebashkiakja Sako: Fokusi i Bashkisë gjithëpërfshirja sociale, Durrësi do të ketë dy biblioteka të tjera në lagjen 4 dhe lagjen 17 Në librarinë “Redon” të...

Hapni Linkun dhe votoni! Sondazhi i Gazetës Bulevard për zgjedhjet vendore...

Sondazh i Gazetes Bulevard për zgjedhjet vendore ne qytetin e Durresit. Votoni me poshte !

CEMA shpall Programin e Specializimit dhe Praktikave Profesionale në fushën e...

  Afrimi i të rinjve me tregun e punës  nëpërmjet praktikave profesionale dhe specializimeve në fushën e detarisë, është qëllimi i planit të veprimit të...

Kryebashkiakja Sako: Projekti Bashki të Forta, bashkëpunimi i frytshëm që kemi...

Nëpërmjet një statusi në Facebook Kryebashkiakja e Durrësit Znj.Emiriana Sako zhvilloj një takim me menaxherin e projektit Bashki të Forta. Postimi i plotë: Së bashku me...

Kryebashkiakja Emiriana Sako inspekton punimet: Po kryhen një sërë investimesh në...

Kryebashkiakja Emiriana Sako ka shpërndarë një shënim në facebook ku shkruan se në Durrës vijojnë investimet. Sako ka inspektuar punimet për rikonstruksionin e rrugës “Tepelena”...
SiteLock