Thursday, March 23, 2023
Home Tags Elton arbana

Tag: elton arbana

Kryebashkiaku Arbana pas Kongresit të PS: Ndërveprimi me qytetarët në politikëbërjen...

Kryebashkiaku i Shijakut, Elton Arbana ka shprehur pas Kongresit se ndjehet i nderuar që ishte pjesë e këtij Kongresi dhe Partisë Socialiste si forca...

VIDEO/ Kryebashkiaku Arbana: Kemi ndërtuar 800 shtëpi dhe rikonstruktuar 27 pallate...

Si pjesë e procesit të rindërtimit kryetari i bashkisë Shijak, Elton Arbana ka treguar se mbi 800 familje shijakase kanë përfituar shtëpi falas, gjithashtu...

Kryebashkiaku Arbana: Infrastruktura e re arsimore, me mbështetjen e Kryeministrit dhe...

Në një postim në rrjetet sociale Elton Arbana, kryetari i bashkisë së Shijakut ka paraqitur një përmbledhje të shkollave dhe kopshteve që janë ndërtuar...

Flet kryebashkiaku i Shijakut Elton Arbana: Si rindërtuam lagjen “Lugina” që...

Bashkia Shijak ndodhet në pjesën e Shqipërisë së mesme dhe bën pjese në Qarkun administrativ të Durrësit dhe kufizohet me komunat Xhafzotaj, Gjepalaj dhe...

Kryebashkiaku Elton Arbana: Pranë qytetarëve për të dëgjuar dhe zgjidhur problemet...

Në një postim në rrjetet sociale kryebashkiaku Arbana ka njoftuar se do të jetë më pranë banorëve të Njësive Administrative Xhafzotaj, Gjepalaj dhe Maminas...

Kryebashkiaku Arbana: Të ndikojmë pozitivisht në jetën e njerëzve me vendimet...

Në një postim në facebook Elton Arbana, kryebashkiaku i Shijakut thekson se sa e rëndësishme është të ndikojmë pozitivisht në jetën e njerëzve me...

Kryebashkiaku Arbana mirënjohës për “Qatar Charity” për ndihmën ndaj Shijakut

Këtë të mërkurë kryetari i Bashkisë Shijak z. Arbana ka mirëpritur në zyrën e tij drejtorin e organizatës Qatar Charity duke i shprehur falenderimet...

Kryebashkiaku Arbana reagon ndaj gazetares së Top Channel: Mos shtrembëro të...

      Pas një kronike të shfaqur në edicionin informativ të Top Channel për një familje që pretendon se bashkia Shijak nuk po e ndihmon për...

Kryebashkiaku Arbana: Falë kryeministrit Rama kemi shkolla të reja dhe tekste...

Sot kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana ka pasur një takim me drejtuesit e shkollave ku ka theksuar prioritetet që ka bashkia për...

Kryebashkiaku Arbana kritik ndaj administratës: Punoni në shërbim të qytetarëve dhe...

Kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana në nisje të sezonit të ri ka bërë një takim me punonjësit e bashkisë. Ai ka theksuar prioritet...
SiteLock