Home Tags Elisabet

Tag: elisabet

U nda nga jeta në moshën 99-vjeçare, zbulohet dëshira e fundit...

Bashkëshorti i Mbretëreshës Elizabeth, Princi Philip, u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 99-vjeçare. Këtë lajm të hidhur e ka bërë të...

Mbretëresha dhe Princi i Mbretërisë së Bashkuar nuk do të vaksinohen...

Kur u pyet nëse Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Philip do të merrnin vaksinën kundër COVID-19 para kamerave, Sekretari i Jashtëm, Britanik Dominic Raab tha...
SiteLock