Friday, September 30, 2022
Home Tags Elbasan

Tag: Elbasan

Berisha: Komisioni Hetimor u mbyll se do hetohej vrasja e Xhuvanit,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se Komisioni Hetimor për masakrën zgjedhore të 25 prillit u mbyll për shkak se do të hetohej edhe vrasja...

Dëshmitë e Nuredin Dumanit në SPAK/ Paralajmërimi i Artan Hoxhës: Do...

Mbrëmjen e 29 marsit mori fund arratia e një prej personave më të kërkuar në Shqipëri, Nuredin Dumani. Ai u arrestua i plagosur në Fier...

PD e Elbasanit kundërshton emërimet e Berishës: Po përçajnë demokratët

Kryetari aktual i Partisë Demokratike për degën e Elbasanin, Eugen Isai në një konference për mediat ka kundërshtuar riorganizimin që po bën Sali Berisha...

Alibeaj i përgjigjet Ramës: Me ju në krye, Shqipëria nuk mund...

Kreu i Grupit Parlamentar demokrat Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me aferën e Inceratorëve. Ai thotë se nuk ka...

Elbasan/ I gjendet municion luftarak në banesë, arrestohet 44-vjeçari! Armët dërgohen...

Një 44-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi u kap me armë dhe municion luftarak. Gjatë operacionit “Kral”, u arrestua Gentian Duka, 44 vjeç, banues...

Elbasan/ Vendoset lëndë plasëse në një kosh mbeturinash afër poliklinikës

Një sasi lëndë plasëse është gjetur mëngjesin e sotëm në një kosh mbeturinash në afërsi të poliklinikës në Elbasan. Lënda plasëse nuk ka shpërthyer, ndërsa...

Elbasan/ Bie aksidentalisht nga kati i dytë i banesës, 27-vjeçari në...

Një i ri ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së tij në fshatin Kusarth të qytetit të Elbasanit. Dyshohet se i riu...

‘Audi’ dhe ‘Volkswagen’ plot me drogë, arrestohen 4 të rinj në...

Katër të rinj të cilët po udhëtonin me dy automjete ”Audi A6” dhe “Volkswagen”, janë arrestuar pasi u kapën me 48 kg kanabis. Informacioni për...

U gjet i përmbysur në arë me ‘Audin’ e tij, ja...

Mesditën e sotme një i ri mbeti i vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor që ndodhi në aksin Elbasan – Librazhd, në fshatin...

Ngrihen në protestë banorët e lagjes ‘Shënkoll’ në Elbasan, jemi mbifaturuar...

Banorët e lagjes "Shënkoll" në Elbasan, të revoltuar për mbifaturimin e faturave të ujit të pijshëm janë ngritur në protestë. Ata pretendojnë, se është një...
SiteLock