Saturday, May 21, 2022
Home Tags Ekoonmi

Tag: ekoonmi

Fermerët në protestë, Rama: Ofrojmë mbështetje për ta

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një lajm për mbështetjen ndaj fermerëve. Ky lajm i publikuar nga ai në rrjetin social ‘Facebook’, vjen pak minuta...

Kursi i këmbimit/ Kërcen Dollari amerikan ndërsa Paundi dhe Euro nuk...

Monedha europiane nuk ka regjistruar luhatje të vlerës këtë fund muaji pasi në raport me dje vazhdon të blihet njësoj me 121.3 lekë dhe...

“Argument”/ Parashikimi i qeverisë për rritje të fortë ekonomike, ekspertët: “Deri...

Në emisionin “Argument” mbrëmjen e djeshme ishin ekspertët e ekonomisë Sherefedin Sehu, Dritan Sahno dhe Mjalind Lazimi për të folur mbi projeksionet e qeverisë...
SiteLock