Sunday, July 3, 2022
Home Tags Efektive policie

Tag: efektive policie

Taulant Balla viziton në spital efektiven e policisë, u plagos në...

Sot shoqeruesi i Gazment Bardhit ka qelluar per vdekje mjekun dhe politikanin lokal të Elbasanit, Pjerin Xhuvani. Ne vendin e ngjarjes ka shkuar edhe efektivja...

Të dyshuar për shpërdorim detyre, procedohen penalisht 6 punonjës policie në...

Procedohen 6 punonjës policie në Vlorë, të dyshuar për shpërdorim detyre, duke lejuar kultivim narkotikësh. Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), Vlorë ekzekutoi...

“Do ta shihni, si të gjithë zagarët e Ramës”/ Kastriot Islami...

Patrulla e policisë ka shoqëruar ish-deputetin Kastriot Islami në komisariat, ku sipas saj janë kryer procedurat ligjore dhe i është komunikuar gjoba për mosmbajtjen...

Aksident i rëndë në aksin Rinas-Tiranë, 2 efektivë policie mes katër...

Mëngjesin e sotëm raportohet për një aksident të rëndë rrugor të ndodhur në aksin nacional Rinas- Tiranë. Raportohet se nga aksidenti kanë mbetur katër...

FNSH i rrethoi shtëpinë, Fatmir Kolecaj qëlloi në mënyrë të befasishme...

REAGIMI I POLICISË Në lidhje me ndjekjen, lokalizmin dhe kapjen e autorit të ngjarjes së mbrëmjes të datës 25 shkurt në Kodër Rrëshen ku mbetën...

Arrestimi i efektives shqiptare që u kap me kokainë, reagon Policia...

Mediat italiane raportuan se një efektive e policisë shqiptare ka rënë në prangat e policisë, pasi gjatë një kontrolli në makinën me të cilën...

Një polic i vdekur dhe dy të plagosur gjatë një operacioni...

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën, ndërkaq dy të tjerë janë plagosur gjatë një aksioni bastisjeje në fshatin Zhur të Prizrenit,...

Sandër Lleshaj dekoron 19 efektivë me “Medalje Nderi”: Policia e Shtetit...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dekoruar me 19 punonjës të Policisë së Shtetit me “Medalje Nderi”, për kontributin e tyre në ditët më...

Situata nga tërmetet/ Pas ushtrisë, Kosova nis edhe 110 efektivë policie

Pas ushtrisë, Policia e Kosovës ka mobilizuar njësitet e saja policore dhe ka nisur drejt Shqipërisë, për t’i ndihmuar njësiteve emergjente. “Sot, në orët e...

Tërmeti 6.3 ballë, efektivi i policisë nxirret i pajetë nga rrënojat...

Efektivi i policisë Bajram Hadërmataj, pedagog në Akademinë e Rendit që ndodhej në ndërtesën brenda kavalishencës është gjetur i pajetë. Deri më tani nuk dihen...
SiteLock