Saturday, May 21, 2022
Home Tags Edi rama

Tag: edi rama

Michel: Mbështes Ballkanin e Hapur, t’i bashkohen edhe vendet skeptike pasi...

Zyrtari i lartë i BE, presidenti i Këshillit Europian Charles Michel, i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në Tiranë, në konferencën për shtyp...

Vizita në Berlin/ Kryeministri Rama: Në fokus integrimi i Shqipërisë në...

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë në Gjermani ku ka dhënë edhe një intervistë në fokus të së cilës ishte integrimi i Shqipërisë...

“Thumba Braçes?” Rama: Flet shumëkush për bujqësinë, ose s’kanë lidhje ose...

Kryeministri Edi Rama 'shigjetoi' ditën e sotme personat që ankohen për kushtet e fermerëve në vend. Gjatë prezantimit të programit IPARD III i cili do...

Altruizmi i mazhorancës që po shpërdorohet nga opozita

Nga Altin Ketro Kuvendi i Shqipërisë e dogji raundin e parë të votimit të kandidatit për President të Republikës, pikërisht sepse nuk pati një kandidaturë...

Njeriu i Trump shmangu Berishën në vizitën në Tiranë! Reagon ‘amerikania’...

Vizita e Mike Pompeo në Tiranë duket se e ka mërzitur shumë Sali Berishën. Një prej njerëzve më të rëndësishëm të administratës së Trump...

Rama fotografohet duke blerë domate dhe kastraveca përballë selisë së PD

Edi Rama këtë të dielë është fotografuar duke bërë pazar në një supermarket në Tiranë. Rama është fotografuar duke bërë pazar në supermarketin e ETC,...

Rama: Do mbajmë gojën qepur sa herë institucionet e drejtësisë t’i...

Kryeministri Edi Rama ka theksuar sërish se nuk do të mbrojnë askënd që ka llogari të hapura me drejtësinë, edhe nëse institucionet afrohen në...

Po të mos ishin kosovarët, sot serbët do i kishim në...

Nga Enver Robelli Një pjesë e madhe e këtyre që ngarendin në Hagë gjoja për t’u solidarizuar me Hashim Thaçin, në të vërtetë atje shkojnë...

Rama publikon fotot: Këto janë rastet kur ‘non-gratat’ e shpallën ‘non...

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar në një status në rrjete sociale lidhur me sistemin shëndetësor. Ndërsa ka publikuar fotot Rama shprehet këto janë edhe...

Një Ukrainë e dytë në Ballkan? Rama: Kosova të pajtohet me...

Kryeministri Rama ka folur gjatë konferencës së sotme në lidhje me vëmendjen  e shtuar të BE në Ballkan. Rama u shpreh se Kosova dhe...
SiteLock