Monday, August 15, 2022
Home Tags Dumani

Tag: dumani

Vrasja e vëllezërve Haxhiaj/ Hoxhaj: Dumanit iu bllokua automatiku, dola unë...

Është zbardhur edhe vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhiaj, të cilët u ekzekutuan pasditen e 27 prillit 2020 në tregun e makinave...

Dosja ‘Plumbi i Artë’/ Grabitje me Porche Cayen, i penduari i...

E fundit prej 6 grabitjeve me armë që ka zbardhur dëshmitari i drejtësisë Nuredin Dumani është ajo e vitit 2017 në një fshat të...

‘Fillimisht të dhunohet’/ Dyshonte se e tradhtoi me shokun e ngushtë...

120 mijë euro jepte avokati Alban Bengasi për të eliminuar ish-gruan e tij, vetëm se mendonte se e kishte tradhtuar me shokun e ngushtë. Dëshminë...
SiteLock