Saturday, August 20, 2022
Home Tags Droge

Tag: droge

Dhunoi të ëmën e më pas i vodhi para për të...

Ushtroi dhunë ndaj nënës së tij dhe i vodhi asaj një shumë parash, arrestohet në flagrancë 21-vjeçari. Në pranga edhe një shtetas tjetër, që i...

Legalizimi i kanabisit/ Sali Berisha: Drogon të rinjtë, ligjëron krimin dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme po mban një konferencë për mediat, ku po flet për çështjen e legalizimit të kanabisit. Gjatë fjalës së...

Kanabis, kokainë dhe dhunë në familje, arrestohen 2 persona në Durrës

Policia e Durrësit vuri në pranga 2 persona për veprat penale zotërim lënde narkotike dhe dhunë në familje. 32-vjeçari A.P. u kap në flagrancë...

Rrëfehet Roberto Saviano: Mafia po “ha” Evropën përballë heshtjes së të...

Roberto Saviano jeton fshehurazi prej 15 vitesh, i mbrojtur nga policia që me botimin e librit të famshëm “Gomorra”, ku denonconte hapur mafian dhe...

Arrestohet 31-vjeçari në Pogradec, iu gjetën pistoletë dhe drogë gjatë kontrollit

Një 31-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Pogradecit, pasi gjatë kontrollit të ushtruar ndaj tij, i është gjetur një pistoletë dhe një...

‘Audi’ dhe ‘Volkswagen’ plot me drogë, arrestohen 4 të rinj në...

Katër të rinj të cilët po udhëtonin me dy automjete ”Audi A6” dhe “Volkswagen”, janë arrestuar pasi u kapën me 48 kg kanabis. Informacioni për...

49 kg kokainë në kontejnerin me banane, SPAK kërkoi lirimin, GJKKO...

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka refuzuar për herë të dytë kërkesën për lirimin e Selim Çekaj, 72-vjeçari ku në kontejnerin që...

Operacioni ndërkombëtar “DOBRA”, Veliu: Do investigojmë provat e aktivitetit kriminal, vetëm...

Policia spanjolle, shqiptare dhe ajo gjermane, janë bërë bashkë për finalizimin e operacionit të koduar “DOBRA”, ku në pranga janë vendosur plot 107 persona,...

Kapet 31 kg marjuanë në Prishtinë dhe sekuestrohen mijëra euro, dy...

31 kilogramë e dyshuar marijuanë është gjetur në bagazhin e një makinë në Koroman të Drenasit në rajonin e Prishtinës. Policia ka vënë në pranga...

Vlorë, të ardhura nga trafiku i drogës, sekuestrohen 10 pasuri të...

Vlorë, të ardhura në trafiku i drogës, sekuestrohen 10 pasuri të shtetasit I.Z. "Vlorë, 30 korrik 2021. Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë...
SiteLock