Friday, September 30, 2022
Home Tags Doreheqje

Tag: doreheqje

Mark Marku jep dorëheqjen si deputet: PD po shndërrohet në një...

Mark Marku nuk do të jetë pjesë e Kuvendit të ri, duke hequr dorë nga mandati i deputetit që e fitoi në qarkun  e...

Edith Harxhi: Do të ketë dorëheqje më të forta, PD po...

Ish-kandidatja për kreun e PD-së, Edith Harxhi e ftuar në “Breaking”, u shpreh se do të ketë dorëheqje edhe nga degët e tjera të...

INTERVISTA/ Ish-kreu i PD në Korçë: Dorëheqja akt moral, Basha ka...

Pas dorëheqjes në grup të 13 anëtarëve të Partisë Demokratike në Korçë, Andrea Mano kreu i PD-së në këtë qark, njëherazi edhe anëtar i...

Dorëheqjet masive në Korçë, Kadilli: PD në krizë, ishte një shpërthim...

Ish-kryetari i degës, Andrea Mano dhe një grup anëtarësh të kryesisë së PD-së së Korçës, më shumë se gjysma e saj dje dhanë dorëheqjen,...

DOKUMENTET/ Zhbëhet PD në Korçë, jep dorëheqjen kreu i partisë, sekretari...

Drejtuesit e PD në Korçë japin dorëheqjen. "Lidershipi po e kthen partinë në klientelistë për interesa personale", kanë deklaruar ata. "Te nderuar qytetare të Korçës,...

Ardian Isufi: I zhgënjyer, sot jam i bindur të tërhiqem nga...

Nga Ardian Isufi  I zhgënjyer dhe me keqardhje, sot jam i bindur të tërhiqem nga PD dhe angazhimet e mia ndaj saj. Me fisnikëri mendoj...

Gati dorëheqja e drejtorit të Portit Durrës: Investimet janë të mëdha...

Burime nga kryeministria kanë bërë të ditur se drejtori i Portit të Durrësit ka bërë gati dorëheqjen. Edhe pse ai vetë dhe njerëz të afërt...

Dorëhiqet nënkryetari i PR, i bashkohet Partisë Demokratike

Nënkryetari i Partisë Republikanë ka dhënë dorëheqjen nga angazhimi i tij në këtë parti. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Blendi Sulaj në...

Përse, drejt e tek kërkesa për dorëheqje titullarësh?!

Nga Pajtim Bello Në botën që na rrethon ndodhin ngjarje të rënda që për median përbëjnë një lajm bombë. Trajtimi i ngjarjes në media bëhet...

Enver Hoxhaj dhe kryesia e PDK-së japin dorëheqjen

Enver Hoxhaj ka dhënë dorëheqje nga funksioni i ushtruesi i detyrës së kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës. Hoxhaj ka bërë të ditur se...
SiteLock