Saturday, August 20, 2022
Home Tags Doreheqje

Tag: doreheqje

Alibeaj mbledh për herë të parë grupin parlamentar të PD pas...

Kryetari i Komanduar i PD, Enkelejd Alibeaj do të mbledh ditën e nesërme në orën 09:00 grupin parlamentar të PD, ku pjesë do të...

Basha dështoi edhe me dorëheqjen

Nga Enton Abilekaj Dorëheqja si akt personal nuk mund të mos përshëndetet. Pavarësisht vonesës, pavarësisht pasojave, është gjithmonë një mundësi për një zgjidhje më të...

‘Shtëpia e Lirisë’ apo ‘Shtëpia e Krimit’?! Një video që kompromenton...

Nga Adriatik Doçi Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë finalizuar aleancën pesëvjeçare mes tyre, duke zyrtarizuar një koalicion parazgjedhor, për të sfiduar Lulzim Bashën dhe...

Belind Këlliçi: I kam dorëzuar Bashës dorëheqjen nga kreu i FRPD...

Kryetari në detyrë i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi, ka deklaruar në ABC Live me gazetaren Juli Xhokaxhi, se para një muaji...

Dorëheqja e Zaevit ende nuk është dorëzuar në Kuvend

Dorëheqja e kryeministrit të Maqedonis% së Veriut, Zora Zaev ende nuk është dorëzuar në Kuvend, bëjnë të ditur shërbimet parlamentare për “TV21”. Kujtojmë se disa...

Shtëpia e Bardhë u kërkon të emëruarve nga Trump të japin...

Shtëpia e Bardhë bëri të ditur të mërkurën se u ka kërkuar 18 personave të emëruar gjatë administratës Trump të japin dorëheqjen nga bordet...

Dorëheqja e Kokës, flet botuesi i Bulevardit: Akt qytetarie pas lëvizjes...

    Vetëm pak orë me parë deputeti i Partisë Socialiste i mandatuar në zgjedhjet e fundit në Durrës, Lefter Koka, ka dorëzuar mandatin duke justifikuar...

Shehu komenton dorëheqjen e Mark Markut: Vendim personal, PD duhet të...

Deputeti i zgjedhur i PD, Tritan Shehu komentoi  vendimin e Mark Markut për të dhënë dorëheqjen nga mandati i deputetit dhe kritikat e tij...

Mark Marku dha dorëheqjen, kush është deputetja e ‘opozitës së re’...

Mark Marku nuk do të jetë pjesë e Kuvendit të ri pasi ka dhënë dorëheqjen nga mandati i deputetit që fitoi në zgjedhjet e...

Pse nuk do të shkojë në Këshillin Kombëtar të PD-së dhe...

Nga Mark Marku Dje, si është bërë e ditur edhe në publik, është lajmëruar mbledhja e Këshillit Kombëtar të PD-së, e cila do të mbahet...
SiteLock