Friday, July 1, 2022
Home Tags Donald

Tag: donald

A po shkojnë drejt ndarjes? Debat mes Donaldit dhe Beatrix, aktori:...

Lidhjes mes këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit Donald Veshajt, brenda shtëpisë së Big Brother, i ka ardhur fundi. Pas spektaklit të mbrëmshëm, ku Beatrix...

Donaldi: Ndarjen me Borën un e vuajta, nuk ishte e njëjta...

Marrëdhënia e aktorit Donald Veshaj me moderatoren Bora Zemani është një nga lidhjet më të përfolura. Së fundmi Donaldi teksa bisedon me moderatoren Egzona...

“Nuk mban më ujë pilafi”, familja e Beatrix reagon ashpër mbi...

Trekëndëshi i dashurisë Bora-Donaldi-Beatrix dhe marrëdhënia që ka lindur brenda shtëpisë së Big Brother VIP mes aktorit dhe këngëtares vijon të komentohet. Mbrëmjen e djeshme...

Donaldi merr mesazhin nga vëllai: Po lyejmë shtëpinë, vonohu dhe ca...

Gjatë spektaklit të kaluar, Arbana Osmani, njoftoi banorët për vendimin e rëndësishëm që “Vëllai i Madh” kishte marrë. Teksa të gjithë prisnin finalen e...

Donaldi pyet Beatrix: Ke qenë e virgjër deri 22-vjeç apo jo?

Gjatë një loje me pyetje dhe përgjigje që është zhvilluar mes banorëve të Big Brother VIP, Donaldi dhe Beatrix iu janë përgjigjur disa prej...

Semi sonte e ftuar në “Big Brother VIP”, si do sillet...

Këngëtarja Semi Jaupaj dhe njëkohësisht ish-banore e “Big Brother VIP” do të jetë mbrëmjet e sotme prezente në show-n që transmetohet live. Semi, shoqja e...

Donald dhe Romeo Veshaj i bashkohen PS, caktohen në poste të...

Damian Gjiknuri ka bërë me dije se aktorët Donald dhe Romeo Veshaj do të angazhohen si kordinatorë  të zyrës së posaçme për të gjithë...

Kryemadhi: Mendimet dhe lutjet e mia shkojnë për Melania dhe Donald...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi i ka uruar shërim të shpejtë nga Covid-19 presidentit të SHBA Donald Trump dhe zonjës së...
SiteLock