Saturday, May 21, 2022
Home Tags Donald veshaj

Tag: donald veshaj

Po me Trixën ç’do bëhet? Donaldi bëhet t’i shkruajë letër Borës,...

Kryefjala e mediave vazhdon të jetë trekëndëshi, Bora-Donald-Beatrix. Aktori pas gjithë situates si duket ka vendosur t’i shkruaj një letër paqje Bora Zemanit dhe...

Emocionohet kur dëgjon këngën e Trixës, Donaldi shtanget: Vëllai i Madh...

Kënga e Beatrix Ramosajt dedikuar aktorit Donald Veshajt, është vënë ditën e sotme në shtëpinë e Big brother VIP. Vëllai i Madh ka vënë këngën...

Donaldi i kërkoi të ndaheshin, Fifi i del në mbrojtje Beatrix:...

Tensionet mes çiftit Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së Big Brother Vip duket se kanë arritur pikun e tyre teksa mbrëmë Donald...

PR sufllaqesh/ Meridiani-Romeos: Boll u kapët pas…

Një sherr ka filluar mes ish-banorit të ‘Big Brother Vip’, Meridian Ramçaj me vëllain binjak të Donald Veshajt, Romeo Veshajn. Çdo gjë ka filluar...

Nëse largohet Dj Dagz do iki dhe unë/ Donaldi nervozohet pas...

Aktori Donald Veshaj është një ndër konkurrentët më të fortë në shtëpinë e 'Big Brother Vip', duket se është nervozuar pas deklaratës së Beatrix...

Bora, ja një sekondë! Donaldi përmend ish-të dashurën në prani të...

Donald Veshaj pa dashur e pa kujtuar përmendi mbrëmjen e djeshme gjatë Prime-it të Big Brother VIP emrin e ish- të dashurës së tij,...

Donaldi bëhet kurioz, Beatrix zbulon si u njoh me Neymar:...

Donaldi, Sarah, Beatrix dhe Dj Dagz po qëndronin jashtë në oborr kur u përmend emri i dy futbollistëve të famshëm, Mbappe dhe Naymar. DJ Dagz...

Diskutime të ‘nxehta’ në ‘Big Brother’, Antonela: Porno të mëson shumë...

Diskutime të “nxehta” janë bërë mes banorëve të “Big Brother” mbrëmjen e djeshme në oborr, teksa po qëndronin rreth zjarrit. Pornografia ka qenë tema e...

Donaldi le publikun pa fjalë! I vuri unazën në gisht dhe...

Mos po bëhen gjërat serioze mes çiftit më të përfolur të momentit në shtëpinë e “Big Brotherit”?! Donaldi papritur teksa Beatrix ishte e ulur mes...

Antonela e pyet për Semin, Donaldi: Më mirë që doli se...

Duket se pas puthjeve romantike mes dy banorëve të Big Brother Vip, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, kanë filluar dyshimet dhe mëdyshjet. Mëngjesin e sotëm...
SiteLock