Saturday, May 21, 2022
Home Tags Delina ibrahimaj

Tag: delina ibrahimaj

Ministrja e Ekonomisë: Sistemi i taksave nuk funksionon me mocione! Kemi...

Duke ju përgjigjur opozitës për propozimin për uljen e taksave, ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj, tha se sistemi i taksave nuk funksionon...

Tatimet/ Ibrahimaj: Nga shkurti nisi aksioni dhe hetimi për informalitetin e...

Pas përfundimit të afatit të deklarimit të listëpagesave të janarit nga tatimpaguesit, Ministria e Financave dhe Ekonomisë do të nisë aksionin kundër informalitetit për...

Vendimi i qeverisë/ Task Forcë për gjurmimin e transaksioneve bankare për...

Task Forcë për gjurmimin e transaksione- ve bankare për tregtinë online. Ky ka qenë vendimi i Qeverisë shqiptare në mbledhjen e sotme të Këshillit...

Eurobondi i Shqipërisë! Ministrja Ibrahimaj: Do të marrim 650 milionë euro,...

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Delina Ibrahimaj deklaroi në mbledhjen e sotme të Komisionit të Ekonomisë se qeveria shqiptare nuk do të marrë eurobond...

Fiskalizimi/ Ibrahimaj: Jemi sa më afër nevojave të biznesit, ju inkurajoj...

Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj dhe drejtues të tjerë të lartë, morën pjesë ditën e sotme në Forumin e Biznesit me temë...

Reagon Drejtoresha e Tatimeve pas akuzave të ish-deputetes së LSI

Drejtoresha e Tatimeve, Delina Ibrahimaj ka reaguar dhe hedhur poshtë sot akuzat që iu bënë dje nga selia e LSI, nëpërmjet ish-deputetes Silva Caka...

Akuzat ndaj drejtoreshës së Tatimeve/ Kompania publikon faktet dhe nxjerr ‘blof’...

Ditën e djeshme Lëvizja Socialiste për Integrim, ka akuzuar drejtoreshën e Tatimeve Delina Ibrahimaj se ka shkelur ligjin për të favorizuar bashkëshortin e saj...

Kreu i Tatimeve sqaron fiskalizimin: Kosto mirëmbajtjes, 7 deri në 10...

Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj, ka hedhur poshtë koston e publikuar nga kompanitë e kasave në Komisionin Parlamentar të Ekonomisë për projektin...
SiteLock