Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Deklarate

Tag: deklarate

Duke fshirë gjakun e viktimës me qetësi, gruaja e vrasësit në...

Qerime Hoxha është bashkëshortja e Xhevair Hoxhës, i cili ditën e sotme vrau të fejuarën e djalit dhe më pas veten e tij. Hoxha ka...

“Është në rrugën e duhur për t’u bërë Zeus”/ Keqpërdorimi i...

Ministrja Edona Bilali reagon pas intervistës së mbrëmshme të kryeministrit Edi Rama me gazetarin Blendi Fevziu. “Fenomeni “bota është e sheshtë” nuk ka kursyer as...

Rita Ora: Jam një refugjate dhe gjithmonë do të jem e...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e ka treguar disa herë se është krenare me historinë e familjes së saj. Pavarësisht se është rritur...

Erdogan: Nuk bëj hapa pas, asnjë ambasador nuk ndërhyn dot në...

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan ka folur për krizën me 10 ambasadorë që lindi disa ditë më parë, pasi këta të fundit kërkuan...

Mustafa Nano: Rama duhet të na i zgjidhë krizat dhe jo...

Rritja e pritshme e çmimit të energjisë, sipas analistit Mustafa Nano do të sjellë kosto elektorale dhe politike për qeverinë Rama. Nano tha se pavarësisht...

Përjashtimi i Berishës, dega e PD-së në Shkodër: Ne jemi me...

Pasi sqaroj deputetët për vendimin e përjashtimit te ish-kryeministrit Berisha nga grupi parlamentar, Lulzim Basha ka nisur të informojë strukturat mbi vendimmarrjen që për...

Nuk shkuan me pushime, Vatikani u dhuron 15 mijë akullore të...

VATIKAN- Papa Françesku u dërgoi 15,000 akullore të burgosurve në Romë për t’i ndihmuar ata të qetësoheshin, pasi kjo ka qenë një nga  verat më...

Kosova u bashkohet thirrjeve për largim të sigurt të njerëzve nga...

Kosova u është bashkuar Shteteve të Bashkuara dhe dhjetëra shteteve tjera, në thirrjen që të gjitha palët të respektojnë dhe ndërmjetësojnë largimin e sigurt...

“Shqiptarët s’janë aq trima sa…”, Andi Përmeti revoltohet me deklaratën e...

Deputeti Andi Përmeti ka reaguar në rrjetet sociale pas deklaratës së nën/kryetares së Bashkisë së Korçës, e cila u shpreh se shqiptarët nuk janë...

Albin Kurti: Kosova dhe Serbia të bëjnë një deklaratë të përbashkët...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, këtë të premte ka qenë pjesë e Samitit të gjashtë shteteve të Ballkanit Perëndimor, i cili është mbajtur në...
SiteLock