Home Tags Dashuri

Tag: dashuri

Horoskopi për ditën e sotme, 28 janar 2022

Dashi Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, është më mirë të lini mënjanë tensionet. Nëse keni dyshime mes dy historive, do të jetë...

Marrëdhëniet e dashurisë në vendin e punës, seksologia shpjegon të mirat...

Të nisësh një histori me kolegun tënd të tavolinës është diçka klasike. Dhe ndryshe nga sa mendojnë kompanitë (të cilat shpesh i ndalojnë nga...

Horoskopi 20 shtator, zbuloni shenjat me fat

Dashi Tregohuni sa më të dashur me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe keni për ta parë që gjithçka do ju ecë mirë. Do ju...

E bija zbulon letrat e dashurisë së Dritëro Agollit në ditëlindjen...

Është bërë publike një prej letrave të poetit të madh shqiptar që i dërgonte të fejuarës së tij, Sadijes 29 prillin e 1965-s. Letra...

Shënojeni në kalendar: Pse data 08/08 është një nga ditët më...

Nëse besoni në numerologji, manifestime, afirmimet dhe fat, ky lajm është për ju. Përgatituni të të manifestoni seriozisht gjithë magjinë e sezonit të Luanit dhe...

6 këshilla për të mos rënë pre e atij që po...

Zgjidhni me kujdes njerëzit me të cilët flisni, qoftë edhe në mënyrë virtuale. Ka shumë hile psikologjike që jo vetëm ju hyjnë në punë,...

Urrejnë gjithçka të komplikuar! Njihuni me shenjat e horoskopit që pëlqejnë...

Dy shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë preferojnë vetminë. Ujori Ujorët mund të krijojnë një lidhje serioze vetëm nëse janë të dashuruar marrëzisht. Ata...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 28 korrik 2021

Dashi Veproni sipas instikteve tuaja dhe nuk do të gaboni. Ju mund të duhet të hiqni dorë nga kontrolli dhe të lini mënjanë të menduarit...

Në dehje dashurohet sinqertë

Ilir Muharremi Me alkoolin dhe verën jemi miq të vjetër, por edhe me birrën. Unë dehem dhe dehem, aq shumë dehem sa dhembjen vetëm i...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 korrik 2021

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të...
SiteLock