Home Tags Cristiano ronaldo

Tag: cristiano ronaldo

Ronaldo, trajneri i parë: I poshtëruar, duhet të largohet

Ronaldo u poshtërua dhe më mirë të largohet nga Manchester United. “Cristiano është lojtari më i mirë në historinë e futbollit dhe një profesionist...

‘Është grua djallëzore’, ‘sulmohet’ Georgina Rodriguez nga familjarët e saj, daja:...

“Ajo është një grua djallëzore”, ishin këto fjalët e Jesus, dajës së Georgina Rodriguez, partneres së Cristiano Ronaldos vetëm pak kohë përpara se dokumentari i...

Ronaldo i revoltuar me Rangnick: “Pse më zëvendësove?”

Manchester United nuk arriti të festojë plotësisht fitoren ndaj Brentford, për shkak të mosmarrëveshjes mes Cristiano Ronaldos dhe trajneri Ralf Rangnick. Në minutën e 71-të,...

Largohem nëse… Ronaldo bën deklaratën e bujshme, frikësohet Man.United

Tashmë ka një atmosferë divorci mes Cristiano Ronaldos dhe Manchester United. Javën e kaluar sulmuesi portugez u ankua për rezultatet e skuadrës, ndërsa ditët...

Cristiano Ronaldo inaguron hotelin luksoz në Nju Jork

Cristiano Ronaldo ka shtuar më tej vlerën e pasurisë së tij të patundshme. Sulmuesi, ka inaguron së fundmi kompleksin hotelier në Nju Jork. Lajmi është bërë...

VIDEO/ Ronaldo vetëm i shtati: Ja kush janë dribluesit më të...

Driblimet janë ato që krijojnë superioritet në numra e ekzaltojnë tifozët në stadiume e lojtarët që i bëjnë janë zakonisht ato më të preferuarit....

Vendos super goli i Hazard, Belgjika eleminon Portugalinë

Dueli Cristiano-Lukaku mori vëmendjen më të madhe para sfidës Belgjikë-Portugali, por supersfida u zgjidh nga Thorgan Hazard, me një supergol në pjesën e parë,...

Euro 2020: UEFA paralajmëron gjoba nëse lojtarët vijojnë të heqin shishet...

Skuadrat e kampionatit Euro 2020 do të përballen me gjoba nëse vijojnë te heqin pijet e sponsorve në konferencat e shtypit, siç kanë bërë...

Ronaldo synon largimin nga Juve, dy janë klubet e interesuara

E ardhmja e Cristiano Ronaldos vijon të mbetet një rebus, pavarësisht se partnerja e tij, Georgina Rodriguez deklaroi se do të qëndrojë në Torino,...

Ronaldo i habit të gjithë me lëvizjen e fundit, sinjale lamtumire...

Shtohen pikëpyetjet rreth së ardhmes së Cristiano Ronaldos te Juventusi. Spekulimet shtohen, jo thjesht prej sezonit zhgënjyes të bardhezinjve, por edhe për një detaj...
SiteLock