Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Covid 2

Tag: covid 2

Gjendja e rëndë nga Covid-19, Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm për...

  Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka zhvilluar sot një vizitë në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë dhe ka njoftuar se kanë nisur përgatitjet për...

Hapet spitali COVID-2, ndërhyrje e parë kirurgjikale tek e prekura me...

Nga sot, spitali “Shefqet Ndroqi” është spitali i dytë COVID 19 në vend. Spitali i Sanatoriumit ka pritur pacientin e parë, një ndërhyrje kirurgjikale...
SiteLock