Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Cift

Tag: cift

Çfarë ndodh në trupin tonë kur puthemi shpesh

Të puthësh dikë që do jo vetëm të jep kënaqësi ty dhe partnerit tënd, por me këtë rast forcon dhe shëndetin. Besojeni ose jo,...

Pse e festojmë Shën Valentinin që na zbrazi xhepat?

E festojmë, harxhohemi për të blerë dhurata dhe shterim idetë e organizimeve romantike me partnerin vit për vit. Sa herë dalim në qytet, jemi të...

Tea publikon foto me kunatën, do habiteni nga ngjashmëria e frikshme

Tea dhe Bearti kanë konfirmuar lidhjen e tyre edhe pse ajo kishte dal si çift me Andin nga emisioni, por që këto gjëra i...

10+ shenja që tregojnë se jeni në një marrëdhënie toksike

Kur jeni në një marrëdhënie të shëndetshme, gjithçka thjesht funksionon. Sigurisht, ka vështirësi rrugës, por në përgjithësi ju merrni vendime së bashku, diskutoni hapur...

Ngjarja në Kavajë, nëna e Kastriotit: Kuzhinieri është i dashuri i...

Nëna e 32-vjeçarit Kastriot Dema, i cili dhunoi dhe plagosi me thikë partneren e tij, italiane, Carlotta, ka thënë se nusja e saj e...

Këto shenja tregojnë se nuk do të keni një dashuri të...

Më shumë se 40 përqind e të gjitha martesave në Shtetet e Bashkuara përfundojnë me divorc, sipas Shoqatës Amerikane të Psikologjisë. Shpesh mendojmë se...

Biseda të nxehta mes Anës dhe Elvisit/ ”Po na u mërzit...

Gjatë ditës së sotme është transmetuar takimi midis, Elvisit dhe Ana Kaurit. Takimi ishte zgjedhur të zhvillohej në teleferikun e malit të Dajtit, ndërsa...

3 rregullat e arta të marrëdhënieve seksuale

Që çdo gjë të funksionojë më së miri, ndiqni këto rregulla. 1. Një jetë e shëndetshme seksuale varet nga ushqimi i mirë. Funksioni i mirë nervor,...

Shenjat se keni një grua të mirë

Asnjë qenie njerëzore nuk është e përsosur, por gjetja e një gruaje të mirë do të thotë që ju keni gjetur një person i...

Katër rregulla të arta për të menaxhuar sa më mirë kursimet...

Jeta në çift është një sipërmarrje e komplikuar, është një superprojekt mbi një strukturë delikate në të cilën durimi, mirëkuptimi dhe kompromisi janë fjalët...
SiteLock