Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Cift

Tag: cift

Bënë bujë të madhe në Top Channel! Andi i propozon për...

Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Madje u tha...

Saimiri i “Love Story” publikon pamjet romantike për herë të parë...

Mbrëmjen e djeshme u finalizua programi i dashurisë, “Love Story”, ku princi modern, Saimiri zgjodhi modelen Meri për ta pasur si partneren e tij të ardhshme....

A mund ta falni tradhtinë? Ja se si, sipas ekspertëve

Është e vështirë ta përshkruash saktësisht se ndihet dikush që është tradhtuar, por për çudinë e askujt, mund të përmblidhet me një fjali: Është...

Nëse po kaloni krizë në çift, mos e mendoni ndarjen pa...

Ndarjet s'janë kurrë të thjeshta, mbi të gjitha nëse bëhet fjalë për një marrëdhënie të gjatë, mund të bëhet një rrëmujë e madhe. Nëse po...

5 arsye (jo bindëse) që ju kthejnë tek ish-i: Gjeni tuajën!

Jeni ndarë, por s’jeni ndarë Edhe pse de juro nuk jeni më bashkë, de facto vazhdoni takoheni dhe flini me njëri-tjetrin. Na kuptoni; askush s’ju paragjykon,...

Pse marrëdhëniet tona bëhen diçka më pak, në vend të diçka...

Martesa është folje, jo emër Shumë vite më parë, më kërkuan të drejtoja një seminar mbi një temë të zgjedhur nga unë dhe vendosa të...

Puthi Andin në buzë, konkurrentët “kryqëzojnë” Jasminën në studio: Merre dhe…!

Puntata e djeshme e “Për’Puthen” solli të papritura, ndërsa surprizuese ishte puthja e Jasminës që i dhuroi Andit, pikërisht në ditën e të dashuruarve....

Njerëzit tregojnë si takuan dashurinë e jetës pas të 30-ave

Ndërkohë që shumë njerëz shpresojnë të vendosin një unazë para se të 20-at të mbarojnë, e vërteta është se jeta rrallë herë shkon sipas...

Ç’duhet të bëni nëse ai nuk kujtohet fare për Shën Valentin

Ekzistojnë studime që provojnë se gjysma e grave do të ndaheshin nga partnerët nëse nuk do të merrnin një dhuratë ditën e Shën Valentinit,...

Përgatisni vetë këtë pije dhe do jeni një bishë në shtrat!

Të gjithë meshkujt që kanë probleme me ereksionin ose duan të rrisin performancën e tyre seksuale, duhet të dinë se ka disa ushqime të...
SiteLock