Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Cift

Tag: cift

Ja shenjat që jeni me njeriun e duhur

Dashuria e vërtetë është e vështirë të gjendet.  Por kur gjendet, atëhere jeta jote bëhet më e bukur dhe më e lehtë.  Ndonjëherë është e  vështirë...

Ja arsyet përse njerëzit kërkojnë një partner posesiv

Ndërkohë që të gjithë flasin për forcën e femrës në të gjithë botën, disa gra vazhdojnë të kenë një partner dominant. Ja disa arsye pse...

Nëse shtrëngoni duart me partnerin do të ndjeni më pak shqetësime

Një prekje dashurie tregon se sa i rëndësishëm është një njeri për ju, se si qëndron pranë jush në një moment të vështirë, sëmundje ose dhimbje....

U martuan të dielën/ Çifti në Librazhd vetëhelmohet, ndërron jetë 19...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd, ku një çift të rinjsh kanë mbërritur të helmuar në spitalin e qytetit. Sipas...

Këto ilustrime tregojnë si duket në të vërtetë një çift, pas...

Situatat më të bukura të çifteve ndodhin në shtëpi, kur askush nuk i sheh. Këto momente dashurie të sinqertë e kanë frymëzuar artisten nga Los Angeles,...

A është flirtimi gabim, flasin ekspertët

Ekspertja e marrëdhënieve në çift, Maria Sullivan ka treguar nëse flirtimi është gabim apo jo. Ndodh shumë shpesh që edhe pse në një lidhje stabël,...

Fotot e rralla që tregojnë emocionin e lindjes së një fëmije

Një çift ka vendosur t’i ruajë përgjithmonë kujtimet e ditës kur u bënë prindër jo vetëm në mendje por edhe të stampuara. Ata kanë...

Nëse i keni kapërcyer këto përvoja me sukses, atëherë jeni bërë...

1) Keni qenë me pushime dhe çdo gjë ka shkuar keq; nga vonesa e avionit deri tek çmimi stratosferik i makinës që keni marrë...

Femrat janë më mbështetëse se meshkujt

Meshkujt janë më të ndjeshëm ndaj stresit, ndaj kanë vështirësi ta përballojnë. Për këtë arsye bëhen më kritikë, më pak mbështetës, mbi të gjitha...

9 shenja që nuk jeni të dashuruar, por të varur emocionalisht!

Të gjithë duhet të kalojnë nëpër disa gabime para se të gjejnë të duhurin. Për fat të keq, ndonjëherë në këtë udhëtim është i...
SiteLock