Monday, August 15, 2022
Home Tags Cift

Tag: cift

Çfarë janë unazat me GPS me anë të të cilave mund...

Një nga trendet më të fundit që duket se është përqafuar nga bashkëshortët e rinj në vende të ndryshme të botës, janë unazat me...

Do bëhen prindër? Fifi dhe Adisi trazojnë rrjetin me postimet e...

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi kanë bërë lëmsh rrjetin me fotot e fundit që kanë...

5 gjëra që askush nuk i thotë për seksin pas lindjes...

Kur bëheni me fëmijë, njerëzit praktikisht rreshtohen për t'ju treguar për ushqimet e pafundme, pelenat e pista dhe netët pa gjumë që ju presin....

Donin t’i iknin policisë, aksidentohet çifti në Tepelenë, me 3 emigrantë...

Në vijim të operacionit “Muzgu”, nga Seksioni për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Gjirokastër në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Gjirokastër dhe...

Dalin pamjet nga banesa që u grabit në Lezhë, çifti i...

Çifti i bashkëshortëve Gjergj e Vitore Doçi, të cilët u grabitën dhe më pas u dhunuan, nga persona të paidentifikuar kanë përfunduar në spital. Burime...

Tashmë nuk fshihen më! Melisa feston 1 milion shikime të këngës...

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Melisa publikoi këngën “Leje”, një ditë më parë, ku protagonist në videoklip ishte Andi Kështu, nëpërmjet kësaj kënge, Melisa bëri publike marrëdhënien e...

Ç’lloj ish-e dashure je bazuar në shenjën e horoskopit

Ujori: Ish-ja që s’e kthen kokën pas Me thënë të drejtën, ty Ujor lidhjet sikur të zënë frymën. Kur ndahesh ndihesh gati-gati e lehtësuar, sepse...

“E mori gruan obeze vetëm për letra”/ Për herë të parë...

Ishte vetëm 14 vjeçe kur për herë të parë takoi partnerin e saj. Që nga atëherë, Armonda nga Malisheva dhe Flamuri nga Gjilani nuk ia...

Pse heshtja prish marrëdhëniet?

Çiftet që vështirësohen ose luftojnë në marrëdhëniet e tyre shpesh i nënshtrohen zgjedhjes për të heshtur. Ndonjëherë është njëri prej tyre dhe herë të...

10 gjëra që sugjeron një terapiste seksi për një marrëdhënie më...

“Kam takuar kaq shumë njerëz në praktikën time të terapisë seksuale, të cilët dëshirojnë seks ‘perfekt’, pasionant - si ai që shohin nëpër filma,...
SiteLock