Saturday, August 20, 2022
Home Tags Bylykbashi

Tag: bylykbashi

Presidenti i ri/ Bylybashi-mazhorancës: Nëse po përpiqni të ndërtoni matematikë të...

Në mbledhjen e Komisionit të Ligjeve për presidentin e ri, Oerd Bylykbashi tha se kreu i ri i shtetit duhet të përdoret për rikthimin...

Kundërshtoi zgjedhjet në bazën e PD/ Bylykbashi i përgjigjet Isait: Nëse...

Përfaqësuesi i grupit të Rithemelimit Aurel Bylykbashi i ka kthyer përgjigje kryetarit të PD-së së Elbasanit, Eugen Isai. Ky i fundit ka kundërshtuar riorganizimin që...

Akuzat e Bylykbashit për pazar PS-PD, Balla: Jemi të hapur për...

Marrëveshja e aluduar mes Kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha është hedhur poshtë nga kreu i grupit parlamentar i PS, Taulant Balla. Ai...

Oerd Bylykbashi kundër Bashës: Më 8 dhjetor 1990 nuk kërkuam demokracinë...

Oerd Bylykbashi iu është bashkuar deputetëve rebelë kundër Lulzim Bashës, pas vendimit të këtij të fundit për përjashtimin e Sali Berishës. “Demokraci e largët Në Britani,...

Bylykbashi: Jam nga më kritikët për vendimet e PD, nga djegia...

Oerd Bylykbashi, anëtar i Kryesisë së PD, ishte i ftuar në Absolut 4 nga ku u shpreh se ai është një nga zërat më...

Bylykbashi: Qeveria përdori 40 mln euro nga fondet publike për familjet...

Ish deputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi ka akuzuar qeverinë se ka shpërndarë 40 milionë euro për familjet e prekura nga tërmeti në këmbim të...

KQZ i hoqi 69 emra nga lista e kandidatëve për deputetë,...

Partia Demokratike do të ankimojë, vendimin e Krykomisionerit, Iliran Celibashi, i cili  hoqi 68 emra nga lista e PD për 25 prillin. Ish përfaqësuesi i...

“Hani dreka e darka, takove Oerd Bylykbashin për të futur në...

Seanca e sotme e Kuvendit është shoqëruar me debate të ashpra mes kreut të Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe deputetit të opozitës...

Bylykbashi zbërthen marrëveshjen PD-LSI të arritur ditën e sotme: Pse vendosëm...

Pas marrëveshjes së firmosur ditën e sotme për koalicionet mes PD-së dhe LSI-së.Anëtari i Kryesisë së PD-së, Oerd Bylykbashi tregoi detaje nga marrëveshja e...

Pandeli Majko sulmon Celibashin për votën e emigrantëve

Dështimi për t’u dhënë mundësinë emigrantëve të votojnë në 25 prill, për ministrin e Diasporës, Pandeli Majkon, është vetëm përgjegjësi e Komisionit Qendror të...
SiteLock