Saturday, May 21, 2022
Home Tags Broja

Tag: broja

“Strong Arm”/ Tifozët e Çelsit duan rikthimin e tij, Broja “eklipson”...

Dhe vjen edhe goli i gjashtë. Armando Broja nuk duket se do t’i fikë motorët deri në fund të sezonit. Sulmuesi në dyshim deri...

Të gjithë në rresht për Armando Brojën, shtohen admiruesit në Premier...

Lids Junajtid, Everton dhe Uolverhempton. Janë tri klubet e fundit që i shtohen garës për të transferuar sulmuesin e Çelsit, Armando Broja, sipas “TEAMTalk”. Sulmuesi...

Prestigjozja “BBC” i kushton artikull special Brojës: I ngjan Ronaldos fenomenit,...

Prestigjozja “BBC”, i ka kushtuar një artikull special futbolllistit shqiptar të Sauthemptonit, Armando Broja, i cili po shkëlqen me këtë ekip në Premier League...

BBC elozhe Brojës: I frymëzuar nga “Fenomeni” dhe i këshilluar nga...

Blerja e Romelu Lukakut për gati 100 milionë stërlina në verë supozohej se do ta bënte Chelsea-n skuadrën favorite për të fituar titullin kampion...

Nisin bisedimet për të ardhmen e Armando Brojës, familja e sulmuesit...

Trajneri i Sauthemptonit, Hazenhytel, e dëshiron qëndrimin e sulmuesit në ekipin e tij dhe deklaroi se është i gatshëm të gjejë rrugën e duhur...

Broja po i “çmend” të gjithë, disa klube në Angli duan...

Skuadra e Sauthampton është e interesuar të nënshkruajë me Armando Brojën nga Çelsi, por po përballet me konkurrencë nga klubet e tjera angleze. ‘Shenjtorët’ janë të...

Broja festoi me shqiponjë, gazetari Artan Hoxha: Si do jetë ndjerë...

Armando Broja është kthyer në futbollistin më të rëndësishëm te skuadra e Southampton. Sulmuesi shqiptar gjeti rrugën e rrjetës në Premier League duke shënuar...

“Bëhet gjithnjë më i mirë”, Sauthemptoni shpall Brojën si njeriun e...

Armando Broja ka qenë sërish në formën e tij më të mirë duke dhuruar spektakël në fushën e blertë me skuadrën e tij, ku...

Sauthempton fiksohet pas Brojës, mbush rrjetet sociale me shqiptarin

Armando Broja është kthyer në emrin më interesant te skuadra e Sauthempton, me klubin anglez që e ka të qartë se nga forma e...

Pritet titullar për të prishur mallkimin sot në “Emirates”, Armando Broja...

Armando Broja pritet të ruajë vendin e titullarit në skuadrën e Sauthemptonit për transfertën e sotme kundër Arsenalit pas një tjetër prove bindëse që...
SiteLock