Saturday, August 20, 2022
Home Tags Braziliane

Tag: braziliane

Tiranë/ Kërcënonte brazilianen se do i publikonte video intime dhe i...

Një 29-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi kërcënonte një braziliane se do i publikonte video intime për t'i marrë para. Njoftimi i plotë Finalizohet...

Postonte foto me bikini, bashkëshorti e vret në sy të vajzës...

Një grua braziliane, e cila postonte shumë foto me bikini në rrjetet sociale, është vrarë nga bashkëshorti i saj me 14 plumba. 35-vjeçarja Eliane Ferreira...
SiteLock