Friday, September 30, 2022
Home Tags Boris Johsnon

Tag: Boris Johsnon

Kriza e Ukrainës/ Lavrov acarohet me sekretaren britanike, Biden: Është luftë...

Çështja e Ukrainës nuk gjen akoma zgjidhje mes Perëndimit dhe Rusisë. Takimi i djeshëm në Moskë midis ministrit të jashtëm të Rusisë Sergej Lavrov...
SiteLock