Saturday, May 21, 2022
Home Tags Bora zemani

Tag: bora zemani

Po me Trixën ç’do bëhet? Donaldi bëhet t’i shkruajë letër Borës,...

Kryefjala e mediave vazhdon të jetë trekëndëshi, Bora-Donald-Beatrix. Aktori pas gjithë situates si duket ka vendosur t’i shkruaj një letër paqje Bora Zemanit dhe...

U shfaq pranë Bora Zemanit, Vin Veli jep mesazhin: Kam raport...

DJ Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është parë në ditëlindjen e 30-të, të moderatores. Dj i njohur i surprizoi të gjithë kur u...

Ka qenë dikur velina e “Fiks Fare”, sot një nga moderatoret...

Bora Zemani sot është një prej moderatorëve më të dashura për publikun, sidomos 2 vitet e fundit për shkak të emisionit “Për’puthen”. Si një pjesë...

Je gjithë operacione! Bora Zemani i kthehet ndjekëses: Nuk të bën...

Moderatorja Bora Zemani së fundmi ka publikuar një video teksa  ka treguar për kujdesin që bën për lëkurën e fytyrës së saj. Si duket...

Bora, ja një sekondë! Donaldi përmend ish-të dashurën në prani të...

Donald Veshaj pa dashur e pa kujtuar përmendi mbrëmjen e djeshme gjatë Prime-it të Big Brother VIP emrin e ish- të dashurës së tij,...

Semi sonte e ftuar në “Big Brother VIP”, si do sillet...

Këngëtarja Semi Jaupaj dhe njëkohësisht ish-banore e “Big Brother VIP” do të jetë mbrëmjet e sotme prezente në show-n që transmetohet live. Semi, shoqja e...

Antonela e pyet për Semin, Donaldi: Më mirë që doli se...

Duket se pas puthjeve romantike mes dy banorëve të Big Brother Vip, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, kanë filluar dyshimet dhe mëdyshjet. Mëngjesin e sotëm...

Ishin të dy në qendër të vëmendjes! Bora Zemani merr vendimin...

Pak kohë më parë u përfol se Festivali i RTSH-së do të drejtohej natën e parë nga Bora Zemani, Jonida Maliqi, Isli Islami dhe...

Mesazhi i Arbanës për Borën: Më vjen keq për të! E...

Lidhja mes Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosaj u komentua mbrëmjen e djeshme në program. Donaldi ka lënë të kuptohet se lidhja me Triksën nuk...

Ngjela përballet me Bora Zemanin pas komplimenteve në rrjet: Ku e...

Para pak kohësh, avokati Spartak Ngjela i bëri një kompliment Bora Zemanit në një foto që moderatorja kishte publikuar në “Facebook”, ku vlerësonte me...
SiteLock