Sunday, July 3, 2022
Home Tags Blerje

Tag: blerje

Rriten ndjeshëm blerjet e makinave në vend, për 9 muaj regjistrohen...

Shqiptarët këtë vit po blejnë më shumë makina. Sipas të dhënave nga Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor (DPSHTRR), për nëntë muajt...

Hetimi i Krimeve kompjuterike thirrje qytetarëve: Kujdes nga blerjet në internet

Suela Bonjaku, specialiste pranë Sektorit për Hetimin e Krimeve Kompjuterike iu ka bërë thirrje qytetarëve që të kenë kujdes nga mashtrimet nga shitblerjet në...

“30 euro për të hequr dorë nga shtetësia shqiptare”, vendosen tarifat:...

Për të fituar shtetësinë shqiptare mjafton një tarifë prej 10 mijë lekësh, ndërkohë që për ta lënë atë, kosto është edhe më e ulët,...

Kursi i Këmbimit/ Sa tregtohen euro, dollari, paundi e franga

Dollari amerikan blihet këtë të premte me 102 lekë dhe shitet me 102.9 lekë. Sipas kursit të këmbimit lokal monedha europiane është blerë këtë mëngjes...

Kursi i Këmbimit/ Si e nisën javën dollari, euro, franga dhe...

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet me 102 lekë dhe shitet 102.7 lekë. Euro blihet 121.2 lekë dhe shitet 121.9 lekë ndërsa franga zvicerane...

Manchester City është afër blerjes rekord

Manchester City është shumë afër goditjes së radhës në merkato. Sipas shtypit anglez, mungon shumë pak për arritjen e marrëveshjes për mesfushorin e Aston Villa-s,...

Luhatje në tregun valutor/ Dollari dhe paundi bien, euro rritet

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet 102.2 lekë dhe shitet 102.9 lekë. Euro blihet 121.5 lekë dhe shitet 122.1 lekë ndërsa franga zvicerane blihet...

Kursi i Këmbimit/ Si e mbyllën javën euro, paundi dhe dollari

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet 103.3 lekë dhe shitet 104.1 lekë. Euro blihet 121.8 lekë dhe shitet 122.4 lekë. franga blihet 112 lekë...

Kursi i këmbimit/ Luhatje të forta në tregun valutor të Shqipërisë

Në tregun valutor vendas, dollari amerikan blihet 103 lekë dhe shitet 104.1 lekë.  Në krahasim me një ditë më parë, dollari ka njohur një...

Sa këmbehen sot valutat kryesore përballë monedhës vendase?!

Paundi britanik ka pësuar një rënie të vlerës këtë të enjte duke u blerë sot me 141.9 lekë dhe duke u shitur me 142.8...
SiteLock