Home Tags Biznesmene

Tag: biznesmene

Ka baba… kriminel!

Nga Shpëtim Luku Një nga biznesmenët më të suksesshëm të Shqipërisë, nga ato që ka çdo gjë, karrierën e dikurshme profesionale, të tashmen e ndritur...

‘Duken si resortet turistike’/ Rama prezanton projektin dhe i jep porosi...

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar lagjen e re të Rindërtimit në Rrëshen ku do të ndërtohen 35 banesa individuale 6 pallate dhe 68 apartamente...

Nipi i tij dyshohet për vrasjen e dy biznesmenëve të njohur,...

Shtetasit, Skënder Lika, xhaxhait të dyshuar për vrasjen e Ilir Xhepës, i cili ndodhet në paraburgim i është dërguar një mesazh i fortë dhe...

U prek nga Covid-19, pas një muaji në terapi intensive Vilma...

Rreth një muaj më parë biznesmenia Vilma Nushi, e prekur nga koronavirusi, pas komplikimeve shkoi për një trajtim mjekësor, në një spital të Turqi....

Dhunohet një grua në Lazarat, përfundon në spital me dëmtime në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lazarat, ku një i dënuar më parë për trafik droge, ka dhunuar një biznesmene grua, por më...

Itali/ Arrestohen mbi 40 politikanë dhe biznesmenë të lidhur me mafian

Më shumë se 40 persona, në mesin e të cilëve edhe politikanë, biznesmenë dhe nëpunës publikë, janë arrestuar si pjesë e masave parandaluese në...
SiteLock