Saturday, May 21, 2022
Home Tags Big brother

Tag: big brother

Sarah Berisha tregon arsyen e zënkave me DJ PM: Jemi si...

Blogerja Sarah Berisha në një intervistë ka treguar se cilat janë zënkat më të shpeshta mes saj dhe DJ PM. Blogerja ishte e ftuar...

Sondazhi i Big Brother apo sondazhi politik i 6 Marsit?

Na ndajnë vetëm disa orë nga kurorëzimi i fituesit të Big Brother Vip Albania dhe diskutimet midis shqiptarëve janë shumë të forta. Mbi 130...

‘Nuk ma bën zemra ta nxjerr nga shtëpia’, Donaldi për Monikën:...

Aktori Donald Veshaj me këngëtaren Beatrix Ramosaj kanë zhvilluar së fundmi një bisedë rreth aktores Monika Lubonja. Donaldi dhe Monika janë dy nga banorët...

Donaldi: Ndarjen me Borën un e vuajta, nuk ishte e njëjta...

Marrëdhënia e aktorit Donald Veshaj me moderatoren Bora Zemani është një nga lidhjet më të përfolura. Së fundmi Donaldi teksa bisedon me moderatoren Egzona...

Donaldi le publikun pa fjalë! I vuri unazën në gisht dhe...

Mos po bëhen gjërat serioze mes çiftit më të përfolur të momentit në shtëpinë e “Big Brotherit”?! Donaldi papritur teksa Beatrix ishte e ulur mes...

Mevlan Shanaj: Në Shqipëri po bëhet gjenocid kulturor. Shqiptarët po i...

Mevlan Shanaj shprehet se njerëzit janë të fokusuar te Big Brother, sepse nuk kanë alternativë tjetër. I ftuar në Shqip nga Rudina Xhunga, artisti...

Monika flet e përlotur për largimin e Fifit: Nuk e mbajta...

Një ditë më parë këngëtarja Fifi, vendosi të largohej nga shtëpia e “Big Brother” për shkak të disa arsyeve shëndetësore. Por largimi i saj nuk...

Pesë momentet më të bukura të Sarah Berisha në BBV, blogerja...

Javën e shkuar në Big Brother Vip, pati hyrje të reja. Bëhet fjalë për tri vajza, Einxhel Shkira, Beatrix Ramosaj dhe Sarah Berisha. Hyrja...

Graniti i eleminuari i rradhës nga Big Brother Vip, Fifi nuk...

Graniti është i eleminuari i rradhës i cili la shtëpinë e Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme. Largimin e Graniti e përjetoi rëndë Fifi, e...

Paloma flet pas daljes nga “Big Brother VIP”: Ja çfarë më...

Paloma, emri i vërtetë i së cilës është Rudina Demneri, doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” nga votat e publikut. Pasi banorët thyen...
SiteLock