Home Tags Besnik mustafaj

Tag: besnik mustafaj

Besnik Mustafaj “zgjidh” krizën: Ju gjej unë 500 kryetarë në PD,...

Besnik Mustafaj thotë se Partia Demokratike ka burime të shumta njerëzore. Duke komentuar zhvillimet dinamike në selinë blu, i ftuar në studion e ABC...

Vendimi për Teatrin, Mustafaj: Të dyja palët kanë fituar nga pak,...

Besnik Mustafaj deklaroi në Radarin Informativ me gazetaren Jonida Shehu se të dyja palët kanë fituar nga pak me vendimin e Gjykatës Kushtetuese për...

DASH shpalli non grata Sali Berishën, Besnik Mustafaj: Ja çfarë ‘fshihet’...

Ish ministri Besnik Mustafaj e ka quajtur akt të mirëfilltë propagandistik shpalljen non-grata të Sali Berishës në SHBA në një kohë kur ai nuk...

Zgjedhjet në PD, Mustafaj: Demokratët duhet të pyesin veten se kush...

Përgjegjësia për humbjen e zgjedhjeve nuk është tërësisht e Lulzim Bashës, por edhe e gjithë kryesisë dhe në një masë të madhe e grupit...

Ironia dhe fotot e sikletshme të kandidatëve të opozitës të publikuara...

Ironinë e kryeministrit Edi Rama ndaj kandidatëve të opozitës, të cilëve u publikoi foto të sikletshme, analisti Besnik Mustafaj e cilëson si taktikë të...

Besnik Mustafaj bën reagimin e papritur: Nëse ky politikan futet në...

Analisti Besnik Mustafaj, i cili ka qenë pjesë i Komisionit të Rivlerësimit të kandidatëve në PD, tha se hatërmbetjet janë tipar i njerëzve që...

U ftua nga Basha apo u vetëofrua? Besnik Mustafaj zbulon prapaskenat...

Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj ka komentuar zhvillimet e fundit në selinë e Partisë Demokratike, ndërkohë që pritet të mbyllet përfundimisht marrëveshja e Lulzim...

Ishte propozuar Besnik Mustafaj, Kuvendi zgjedh 3 anëtarët e KD në...

Kuvendi ka zgjedhur tre anëtarët e rinj të Këshillit Drejtues të RTSH-së, pas rrëzimit të emrit të Besnik Mustafaj dhe dy kandidaturave të tjera. Petrit...

Besnik Mustafaj për Tritan Shehun: E ka të mbyllur karrierën, është...

Besnik Mustafaj, anëtar i Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike komentoi në ABC në studio me gazetarin Endri Xhafo vendimin e Lulzim...

Besnik Mustafaj: Nuk është mirë që bashkëshortja e Bashës nuk voton...

Ish-deputeti demokrat Besnik Mustafaj tha në ABC se Altin Basha, i përfolur në media si kushëriri i Lulzim Bashës që i bashkohet PS-së është...
SiteLock