Thursday, June 30, 2022
Home Tags Berish

Tag: Berish

Berisha sulmon “Zërin e Amerikës”: Turp t’ju vijë, paguheni me paratë...

Portali i familjes Berisha, që është vënë në mbështetje të hapur të Armando Dukës, ka sulmuar ashpër “Zërin e Amerikës”. Kjo, pasi sipas familjes, “Zëri...

Durrësi braktis Berishën bëhet me Bashën! Ardian Muka nis votimin e...

Ka vazhduar qetësisht dhe normalisht procesi i votimit me shkarkimin e Lulzim Bashës, i ligjësuar nga komisioni i rithimelimit. Burimet e besueshme nga brenda komisionit...
SiteLock