Saturday, May 21, 2022
Home Tags Bbv

Tag: bbv

Lekët poshtë filxhanit/ Balina dhe Arbëri të ftuarit specialë në shtëpinë...

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP” kanë pasur dy miq specialë mbrëmjen e djeshme. Të ftuarit ishin dy opinionistët e reality show-t, Balina...

“S’kam tradhtuar kurrë”/ Monika Lubonja tregon si u njoh me ish-bashkëshortin...

Aktorja Monika Lubonja ka folur sërish për ish-bashkëshortin e saj, politikanin e ndjerë Genci Pasko. Teksa fliste me Arjola Demirin në BBV për shenjat e...

“U befasova, ti je ndryshe jashtë”, Meridiani shënjestron Arjolën pas deklaratës...

Ish banori i Big Brother VIP, Meridian Ramçaj ka publikuar disa postime në rrjetin social Instagram, ku ka shënjestruar Arjolën. Së fundmi, aktorja gjatë një...

“Njëri nga çunat në finale,” banorët diskutojnë për finalen e madhe

Tashmë, shumë pak na ndajnë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP”, e cila do të transmetohet në datën 18 shkurt. Banorët kanë...

Pas dëmtimit në krah, Einxhel lë përkohësisht shtëpinë e “Big Brother...

Einxhel Shkira është një ndër banoret më të komentuara në shtëpinë e “Big Brother VIP”. E spikatur për karakterin e fortë dhe oratorinë, ajo...

“Ai është si Don Zhuani”/ Donaldi i hedh ‘grepin’ moderatores së...

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Neda Balluku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’, zhvillimet më të fundit brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Balluku foli edhe...

Nga i padëshiruari te më seksi në BB VIP/ Ja çmimet...

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” mbrëmja e djeshme ka qenë pak ndryshe, pasi kanë bërë një spektakël me shumë këngë, kërcim dhe humor....

Dënohen banorët e Big Brother VIP! Arsyeja është papastërtia në shtëpi

Higjiena dhe pastërtia duket se nuk është pika më e fortë e VIP-ave që janë bërë pjesë e Big Brother. Kjo situatë e papastërtisë...

Monika merr surprizën e shumëpritur, piloti i saj vjen brenda shtëpisë...

Monika, një nga konkurrentet më të forta në Big Brother VIP Albania, ka marrë në spektaklin e mbrëmjes së djeshme një surprizë të veçantë...

”Do më ngrejnë peshë këtu?”- Monika Lubonja ‘zhvishet’ live, tre djem...

Aktorja Monika Lubonja është surprizuar mbrëmjen e të martës nga vëllai i madh, i cili i ka dërguar në shtëpinë e BBV tre djem...
SiteLock